Week 17

Dinsdag 24 April 2018

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 MO15-1
-
Valken'68 MO15-1
 
19:30
-
Möllers, R. (Roy)
R
DOSR -23
-
Kickers'69 - 23
 
20:00
19:00
-
V

Woensdag 25 April 2018

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Stolwijk JO15-1
-
Kickers'69 JO15-1
 
19:15
18:00
-
B
Abbenes JO15-1G
-
Kickers'69 JO15-2
 
19:00
17:45
Jansen, R.A. (Rob)
R

Zaterdag 28 April 2018

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 1 (zat)
-
Alphia 5
 
14:30
-
-
R
Kickers'69 2 (zat)
-
VVSB 7
 
14:30
-
-
R
Kickers'69 JO13-1
-
FC Oudewater JO13-2
 
10:30
-
Millenaar, J. (Jeroen)
R
Nicolaas Boys JO13-2
-
Kickers'69 JO13-2
 
12:00
11:00
-
R
Kickers'69 JO10-1
-
Meerburg JO10-2
 
10:30
-
-
R
FC Lisse JO9-10
-
Kickers'69 JO9-3
 
08:45
07:45
-
R
Kickers'69 JO9-5
-
Roodenburg JO9-2
 
08:30
-
-
R
Kickers'69 JO9-6M
-
Altior JO9-3M
 
09:00
-
-
R
Kickers'69 MO19-1
-
RVC '33 MO19-1
 
14:30
-
Möllers, R. (Roy)
R

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Roel Hillemans

Bardienst

Ochtend: Ria v.d. Meer

Middag: Kickers 3

Zondag 29 April 2018

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Warmunda, sv 1
-
Kickers'69 1
 
14:00
12:30
J. (Jonathan) van den Hurk
R
RKDEO 5
-
Kickers'69 2
 
11:00
09:30
M.H. (Rien) Parlevliet
R
VEP 4
-
Kickers'69 3
 
12:00
11:00
-
R
Kickers'69 4
-
Woerden 2
 
10:00
-
-
R

Week 18

Zaterdag 5 Mei 2018

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 1 (zat)
-
Zwammerdam 3
 
14:30
-
-
R
Rijnsburgse Boys JO17-3
-
Kickers'69 JO17-1
 
10:15
08:45
-
R
Kickers'69 JO15-1
-
Floreant JO15-1
 
12:30
-
-
R
Kickers'69 JO15-2
-
Bernardus JO15-3
 
10:30
-
-
R
Kickers'69 JO11-1
-
UVS JO11-2
 
10:30
-
-
R
Kickers'69 JO10-1
-
Katwijk JO10-2
 
10:30
-
-
R
Kickers'69 JO9-2
-
VEP JO9-3
 
08:45
-
-
R
VVSB JO9-6
-
Kickers'69, JO9-4G
 
08:30
07:30
-
R

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Jolanda van Dijk

Middag: Tim van Steijn

Bardienst

Ochtend: Monique den Hartog en Patty van Dijk

Middag: Kickers 1, Jaimy, Tijs v.d. Hoorn, Ronny, Jim

Zondag 6 Mei 2018

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 1
-
FC Aalsmeer 1
 
14:00
-
J.J.J. (Johnny) van Slooten
R
Kickers'69 2
-
Wilhelmus 3
 
11:00
-
S. (Steven) van der End
R
Dvv Delft VR1
-
Kickers'69 VR1
 
12:00
11:00
Ganner, O. (Omperkash-(Kash))
R

Barschema

Bardienst

Ochtend: ?

Middag: ?

Week 19

Woensdag 9 Mei 2018

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
DSO JO17-4
-
Kickers'69 JO17-1
 
19:30
18:00
-
R

Donderdag 10 Mei 2018

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
MMO 2
-
Kickers'69 3
 
10:00
09:00
-
R
SV Kagia Toernooi
-
SV Kickers 69 JO9-5
 
09:00
08:00
-
V
SV Kagia Toernooi
-
SV Kickers 69 Kabouters
 
09:30
08:30
-
V

Zaterdag 12 Mei 2018

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Abbenes 1
-
Kickers'69 2 (zat)
 
14:00
12:30
-
R
Kickers'69 JO19-1
-
Foreholte JO19-2
 
14:30
-
-
R
Kickers'69 JO19-2
-
Voorschoten`97 JO19-4
 
14:30
-
-
R
Kickers'69 JO17-1
-
MMO JO17-1G
 
12:30
-
-
R
Alphense Boys JO15-3
-
Kickers'69 JO15-1
 
09:00
07:45
-
R
Kickers'69 JO15-2
-
Alphen JO15-4
 
10:30
-
-
R
Be Fair JO13-2
-
Kickers'69 JO13-1
 
09:45
08:45
-
R
Kickers'69 JO13-2
-
Alphense Boys JO13-5
 
08:45
-
-
R
Kagia JO11-1
-
Kickers'69 JO11-1
 
08:30
07:30
-
R
Kickers'69 JO10-1
-
UVS JO10-1
 
10:30
-
-
R
Kickers'69 JO9-1
-
Woubrugge JO9-2
 
10:30
-
-
R
Kickers'69 JO9-2
-
Alphen JO9-3
 
08:45
-
-
R
MMO JO9-2G
-
Kickers'69 JO9-3
 
09:00
08:00
-
R
DOSR JO9-3
-
Kickers'69, JO9-4G
 
10:15
09:15
-
R
Katwijk JO9-4
-
Kickers'69 JO9-5
 
08:30
07:30
-
R
Oegstgeest JO9-4M
-
Kickers'69 JO9-6M
 
09:30
08:30
-
R
BSC '68 MO19-1
-
Kickers'69 MO19-1
 
12:00
11:00
-
R
SV Leidschenveen MO15-1
-
Kickers'69 MO15-1
 
13:15
12:15
-
R
Kickers'69 MO13-1
-
VEP MO13-2
 
10:30
-
-
R

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Christa van Diemen

Middag: Steef Mollers

Bardienst

Ochtend: Werner Vos, Arjen v.d. Weijden

Middag: K2, Dio, Freek, Jeroen Straathof

Zondag 13 Mei 2018

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 1
-
WVC 1
 
14:00
-
-
R
Kickers'69 2
-
Altior 2
 
11:00
-
-
R
Kickers'69 3
-
DOSR 5
 
10:00
-
-
R
Kickers'69 4
-
Nieuwkoop 1
 
10:00
-
-
R
Taurus VR2
-
Kickers'69 VR1
 
12:00
11:00
-
R

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Laura Mollers

Middag: Laura Mollers

Bardienst

Ochtend: Zat. 2, Cor Kuipers

Middag: John v. Tol, Jan v.d. Hoek, Ruud Turk, VR1

Niet genoemde teams zijn deze week vrij.

 

Competitie type legenda

B - Beker
R - Regulier
N - Nacompetitie
V - Vriendschappelijke / Oefenwedstrijden