Week 38

Zaterdag 23 September 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Jodan Boys 11
-
Kickers'69 1 (zat)
 
16:15
14:45
Meer, Q.J. (Rien) van der
R
-
Teylingen 2
-
Kickers'69 2 (zat)
 
14:15
12:45
Berg, J.A.M. (Hans) v.d.
R
-
Kickers'69 JO19-1
-
Roodenburg JO19-1
 
14:30
-
Mollers, J.E. (Jan)
R
-
Foreholte JO19-4
-
Kickers'69 JO19-2
 
15:15
13:45
Klugt, R.J. (Rob) vd
R
-
Kickers'69 JO17-1
-
Katwijk JO17-2
 
12:30
-
Buskermolen, W.G.E. (Willem)
R
-
Altior JO15-1
-
Kickers'69 JO15-1
 
12:30
11:15
-
R
-
Kickers'69 JO15-2
-
MMO JO15-1G
 
10:30
-
Straathof, B. (Bart)
R
-
Quick Boys JO13-6
-
Kickers'69 JO13-1
 
09:45
08:45
-
R
-
Kickers'69 JO13-2
-
Haz. Boys JO13-3G
 
08:45
-
Bakker, J.A. (Hannes)
R
-
Kickers'69 JO11-1
-
Nicolaas Boys JO11-1
 
10:30
-
R. (Ryan) Nieberg
R
-
Zevenhoven JO10-1G
-
Kickers'69 JO10-1
 
09:30
08:30
-
R
-
Kickers'69 JO9-1
-
FC Lisse JO9-3
 
10:30
-
C. (Claudia) Mens-Gosen
R
-
Kickers'69 JO9-2
-
Teylingen JO9-3
 
08:45
-
G. (Gijs) Vissers
R
-
ARC JO9-7
-
Kickers'69 JO9-3
 
10:00
09:00
-
R
-
RCL JO9-5G
-
JO9-4G
 
08:30
07:30
-
R
-
Foreholte JO9-5
-
Kickers'69 JO9-5
 
08:30
07:30
-
R
-
Kickers'69 MO19-1
-
DSO MO19-1
 
14:30
-
Möllers, R. (Roy)
R
-
Kickers'69 MO15-1
-
WVC MO15-2
 
12:30
-
-
R
-

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Roel Hillemans

Bardienst

Ochtend: Monique den Hartog en Carla v.d. Wolf

Middag: Kickers 3

Zondag 24 September 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 1
-
ASC 1
 
14:00
-
R. (Ricardo) Mulder (Ricardo)
R
-
Kickers'69 2
-
Gr.WII VAC 3
 
11:00
-
-
R
-
Kickers'69 3
-
ROAC 3
 
10:00
-
-
R
-
Kickers'69 4
-
MMO 4
 
10:00
-
Reumerman, J.P. (John)
R
-
Meerburg VR1
-
Kickers'69 VR1
 
12:15
11:15
-
R
-

Barschema

Bardienst

Ochtend: 9:15 Zat. 2, Cor Kuipers

Middag: Rene den Dubbelden, Hugo den Hartog, Marion Straathof

Week 39

Zaterdag 30 September 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 1 (zat)
-
Aarlanderveen 4
 
14:30
-
-
R
-
Kickers'69 2 (zat)
-
DOSR 1
 
14:30
-
-
R
-
Rijnvogels JO19-1
-
Kickers'69 JO19-1
 
12:15
10:45
-
R
-
Kickers'69 JO19-2
-
VVSB JO19-3
 
14:30
-
-
R
-
Kickers'69 JO15-1
-
WVC JO15-1
 
12:30
-
-
R
-
WVC JO15-2
-
Kickers'69 JO15-2
 
14:30
13:15
-
R
-
Kickers'69 JO13-1
-
UVS JO13-4
 
10:30
-
-
R
-
Alphense Boys JO13-5
-
Kickers'69 JO13-2
 
12:00
11:00
-
R
-
Woubrugge JO11-2
-
Kickers'69 JO11-1
 
09:00
08:00
-
R
-
Kickers'69 JO10-1
-
TAVV JO10-1
 
10:30
-
-
R
-
Alphia JO9-2
-
Kickers'69 JO9-1
 
09:00
08:00
-
R
-
DOSR JO9-3
-
Kickers'69 JO9-2
 
10:15
09:15
-
R
-
Kickers'69 JO9-3
-
Altior JO9-2
 
08:45
-
-
R
-
JO9-4G
-
VVSB JO9-5
 
10:30
09:30
-
R
-
Altior MO19-1
-
Kickers'69 MO19-1
 
14:30
13:30
-
R
-
Bernardus MO15-1
-
Kickers'69 MO15-1
 
12:00
11:00
-
R
-
Altior MO13-1
-
Kickers'69 MO13-1
 
10:30
09:30
-
R
-

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Cees Vernooy

Middag: Jan van der Voort

Bardienst

Ochtend: Claudia Baars, Irene van Smoorenburg

Middag: K1, Mike Straathof, Koen Bakker, Nick van Vliet

Zondag 1 Oktober 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Altior 1
-
Kickers'69 1
 
14:00
12:30
S.S. (Sarwan) Gajadien
R
-
ASC 2
-
Kickers'69 2
 
11:30
10:00
S. (Suresh) Guptar
R
-
WVC 3
-
Kickers'69 3
 
12:00
11:00
Hijzelendoorn, H. (Hans)
R
-
VEP 8
-
Kickers'69 4
 
12:30
11:30
-
R
-
Voorschoten'97 JO17-4
-
Kickers'69 JO17-1
 
10:45
09:15
-
R
-
LVV Football Factory VR3
-
Kickers'69 VR1
 
10:00
09:00
-
R
-

Week 40

Zaterdag 7 Oktober 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 1 (zat)
-
Zwammerdam 3
 
14:30
-
-
R
-
Kickers'69 2 (zat)
-
Warmunda, SV 1
 
14:30
-
-
R
-
Kickers'69 JO19-1
-
TAVV JO19-1
 
14:30
-
-
R
-
Noordwijk JO19-3
-
Kickers'69 JO19-2
 
10:30
09:00
-
R
-
FC Lisse JO17-3
-
Kickers'69 JO17-1
 
11:30
10:00
-
R
-
Kickers'69 JO15-1
-
Kagia JO15-1
 
12:30
-
-
R
-
Kickers'69 JO15-2
-
ARC JO15-7
 
10:30
-
-
R
-
Kickers'69 JO13-1
-
Teylingen JO13-2
 
11:50
-
-
R
-
Kickers'69 JO13-2
-
Siveo '60 JO13-2
 
08:45
-
-
R
-
Kickers'69 JO11-1
-
Alphia JO11-2
 
10:30
-
-
R
-
Nicolaas Boys JO10-2
-
Kickers'69 JO10-1
 
09:00
08:00
-
R
-
Alphense Boys JO9-3
-
Kickers'69 JO9-1
 
10:15
09:15
-
R
-
SJC JO9-5
-
Kickers'69 JO9-2
 
08:30
07:30
-
R
-
Kickers'69 JO9-3
-
DOSR JO9-4
 
08:45
-
-
R
-
JO9-4G
-
SJC JO9-8
 
10:30
09:30
-
R
-
Kickers'69 JO9-5
-
Teylingen JO9-3
 
08:30
-
-
R
-
Rijnsb.Boys MO19-1
-
Kickers'69 MO19-1
 
11:35
10:35
-
R
-
Meerburg MO15-2
-
Kickers'69 MO15-1
 
15:00
14:00
-
R
-
RCL MO13-1
-
Kickers'69 MO13-1
 
09:50
08:50
-
R
-

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Jolanda van Dijk

Middag: Jos van Diemen

Bardienst

Ochtend: Patty van Dijk en Monique den Hartog

Middag: K2, Roel van Wijk, Sjors Mulder, Alan

Zondag 8 Oktober 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 1
-
Warmunda, SV 1
 
14:00
-
-
R
-
Kickers'69 2
-
RKDEO 5
 
11:00
-
-
R
-
Kickers'69 3
-
Floreant 1
 
10:00
-
-
R
-
Kickers'69 4
-
Alphense Boys 3
 
10:00
-
-
R
-
Kickers'69 VR1
-
SJC VR2
 
12:30
-
-
R
-

Barschema

Bardienst

Ochtend: 9:15 Zat 1, Jos vd Voort

Middag: Sjaak Möllers, Jan vd Wolf, Marion Straathof

Niet genoemde teams zijn deze week vrij.

 

Competitie type legenda

B - Beker
R - Regulier
N - Nacompetitie
V - Vriendschappelijke / Oefenwedstrijden