Week 47

Zaterdag 25 November 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Bodegraven 2
-
Kickers'69 1 (zat)
 
14:30
13:00
Uithol, T. (Teun)
R
Kickers'69 JO19-1
-
Foreholte JO19-2
 
14:10
-
Reumerman, H.G. (Niels)
R
ROAC JO19-2
-
Kickers'69 JO19-2
 
14:30
13:00
Ploeg, P. (Patrick) van der
R
Kickers'69 JO17-1
-
Noordwijk JO17-2
 
12:30
-
Möllers, R. (Roy)
R
ASC JO13-5
-
Kickers'69 JO13-1
 
09:45
08:45
Lopriore, E. (Edoardo)
R
Kickers'69 JO11-1
-
TAVV JO11-1
 
12:00
-
J. (Jeroen) Millenaar
R
Kickers'69 MO19-1
-
BSC '68 MO19-1
 
14:30
-
Reumerman, J.P. (John)
R
Kickers'69 MO15-1
-
RCL MO15-2
 
12:30
-
Kessel, L. (Laurens) van
R

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Cees Vernooy

Middag: Jan van der Voort

Bardienst

Ochtend: Arnold Brussen, Anita Verhoeven

Middag: Mike Mollers, Joey v.d. Berg, Jeroen Tent

Zondag 26 November 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
WVC 1
-
Kickers'69 1
 
14:00
12:30
J. (Jonathan) van den Hurk
R
Wilhelmus 3
-
Kickers'69 2
 
10:30
09:00
Beukers, M.J. (Marco)
R
KDO sv 6
-
Kickers'69 4
 
11:30
10:30
Rentenaar, R. (Rob)
R

Week 48

Woensdag 29 November 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
TAVV JO15-1
-
Kickers'69 JO15-1
 
19:00
17:45
-
R

Zaterdag 2 December 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 2 (zat)
-
Kagia 7
 
14:30
-
-
R
Kickers'69 JO19-2
-
FC Lisse JO19-6
 
14:30
-
-
R
Kickers'69 JO15-1
-
ASC JO15-4
 
12:30
-
-
R
Kickers'69 JO15-2
-
Alphia JO15-4
 
10:30
-
-
R
Kickers'69 JO13-1
-
Quick Boys JO13-5
 
09:15
-
-
R
MMO JO13-1G
-
Kickers'69 JO13-2
 
10:30
09:30
-
R
Kickers'69 JO11-1
-
Meerburg JO11-4
 
10:30
-
-
R
Kickers'69 JO10-1
-
Alphense Boys JO10-4
 
10:30
-
-
R
Kickers'69 JO9-1
-
Rijnvogels, fc JO9-2
 
10:30
-
-
R
Kickers'69 JO9-2
-
FC Lisse JO9-4
 
08:45
-
-
R
Kickers'69 JO9-3
-
MMO JO9-1
 
08:45
-
-
R
Kickers'69, JO9-4G
-
FC Lisse JO9-9
 
10:30
-
-
R
SJC JO9-4
-
Kickers'69 JO9-5
 
08:30
07:30
-
R
UDO JO9-5
-
Kickers'69 JO9-6
 
10:15
09:15
-
R
Hazerswoudse Boys MO19-1
-
Kickers'69 MO19-1
 
12:00
11:00
-
R
Voorschoten`97 MO15-1
-
Kickers'69 MO15-1
 
12:30
11:30
-
R
ROAC MO13-1
-
Kickers'69 MO13-1
 
10:30
09:30
-
R

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Carl Lemmers

Middag: Steef Mollers

Bardienst

Ochtend: Monique den Hartog, Carla v.d. Wolf

Middag: K2 Mell Mollers, Billy de Graaf, Tygo Pol

Zondag 3 December 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 1
-
Nispen van 1
 
14:00
-
N. (Nico) de Jong
R
Kickers'69 2
-
Zoetermeer, fc 5
 
11:00
-
R.A. (Rob) Hos
R
Kickers'69 3
-
Altior 4
 
10:00
-
Blom, J. (Jeffrey)
R
Kickers'69 4
-
Woerden 2
 
10:00
-
-
R

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Luuk Straathof

Middag: Luuk Straathof

Bardienst

Ochtend: Zat 2, Cor Kuipers

Middag: Sjaak Möllers, Jan v.d. Wolf, Marion Straathof

Week 49

Zaterdag 9 December 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Nieuwkoop 4
-
Kickers'69 1 (zat)
 
13:00
11:30
-
R
Rijnsburgse Boys 7
-
Kickers'69 2 (zat)
 
12:45
11:15
-
R
Kickers'69 JO19-1
-
ARC JO19-3
 
14:30
-
-
R
Warmunda, sv JO19-1
-
Kickers'69 JO19-2
 
12:45
11:15
-
R
Kickers'69 JO17-1
-
Nicolaas Boys JO17-1
 
12:30
-
-
R
Nicolaas Boys JO15-1
-
Kickers'69 JO15-1
 
13:00
11:45
-
R
Altior JO15-2
-
Kickers'69 JO15-2
 
12:30
11:15
-
R
Lugdunum JO13-1
-
Kickers'69 JO13-1
 
10:00
09:00
-
R
Kickers'69 JO13-2
-
Warmunda, sv JO13-2
 
08:45
-
-
R
WVC JO11-1
-
Kickers'69 JO11-1
 
11:30
10:30
-
R
Alphen JO10-2
-
Kickers'69 JO10-1
 
09:35
08:35
-
R
Meerburg JO9-4G
-
Kickers'69 JO9-1
 
08:30
07:30
-
R
Rijnvogels, fc JO9-5
-
Kickers'69 JO9-2
 
08:45
07:45
-
R
Meerburg JO9-6G
-
Kickers'69 JO9-3
 
08:30
07:30
-
R
Foreholte JO9-6
-
Kickers'69, JO9-4G
 
08:45
07:45
-
R
Kickers'69 JO9-5
-
ASC JO9-4
 
09:00
-
-
R
Kickers'69 JO9-6
-
Rijnvogels, fc JO9-4
 
09:00
-
-
R
Kickers'69 MO19-1
-
FC Lisse MO19-1
 
14:30
-
-
R
Kickers'69 MO15-1
-
Oegstgeest MO15-2
 
12:30
-
-
R
Kickers'69 MO13-1
-
Alphense Boys MO13-1
 
10:30
-
-
R

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Christa van Diemen

Middag: Tim van steijn

Bardienst

Ochtend: Claudia Baars, Irene van Smoorenburg

Middag: Kickers 3

Zondag 10 December 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
DIOS sv. 1
-
Kickers'69 1
 
14:30
13:00
-
R
GSC ESDO 4
-
Kickers'69 2
 
12:15
10:45
-
R
VEP 4
-
Kickers'69 3
 
12:00
11:00
-
R
ESTO 6
-
Kickers'69 4
 
14:00
13:00
-
R
Dvv Delft VR1
-
Kickers'69 VR1
 
12:00
11:00
Ganner, O. (Omperkash-(Kash))
R

Niet genoemde teams zijn deze week vrij.

 

Competitie type legenda

B - Beker
R - Regulier
N - Nacompetitie
V - Vriendschappelijke / Oefenwedstrijden