• Afgelopen weekend bereikte ons het droevige nieuws dat Annie is gestorven. Haar overlijden komt voor ons niet geheel onverwacht maar stemt toch tot gevoel van verdriet.

    We herinneren ons Annie als een van de vrijwilligsters van het eerste uur. Zij heeft diverse vrijwilligerstaken voor S.V. Kickers '69 gedaan. Zo was zij barmedewerkster in de kantine, achter de bar en in de keuken. Jarenlang heeft zij tijdens het Dik en Mik-toernooi gezorgd voor de lunchpakketten. Ook assisteerde ze bij de inschrijving voor de Drechtloop.

    Annie is, samen met haar man Jan, vanaf de oprichting van S.V. Kickers '69 in 1969 altijd nauw betrokken geweest bij het wel en wee van de vereniging. Jarenlang ondersteunde zij Jan bij zijn activiteiten in de toenmalige evenementencommissie. Zelf was zij actief deelneemster aan de bingo-avonden.

    We herinneren Annie als een rustige vrouw die ook duidelijk voor haar mening wist uit te komen.

    Wij spreken de hoop uit dat jullie uit de herinnering de kracht zullen putten om het overlijden van Annie in de toekomst een plaats te geven. Daarbij wensen wij jullie alle sterkte van de wereld.

     

    Namens bestuur en leden van S.V. Kickers ’69,