• Kickers'69 3 (ZA)

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bakker, RobOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 14:30S.V. Kickers'69 3 - FC Lisse 7Sportpark Kickers '69
    26 jan. 16:00LSVV 70 4 - S.V. Kickers'69 3Sportpark Kikkerpolder II
    2 feb. 14:30S.V. Kickers'69 3 - Quick Boys 13Sportpark Kickers '69
    9 feb. 12:00Quick Boys 14 - S.V. Kickers'69 3Sportpark Nieuw Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 jan.Lugdunum 2 - S.V. Kickers'69 32 - 2
  • Poulestanden S.V. Kickers'69 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijnsburgse Boys 51090142192327
    2FC Oegstgeest 8106043124718
    3Rijnvogels, fc 7105233130117
    4Sporting Leiden 895133131016
    5FC Lisse 7950435251015
    6Lugdunum 2104243332114
    7ASC 394142019113
    8UVS 594142129-813
    9Quick Boys 1373132421310
    10Quick Boys 1493152120110
    11S.V. Kickers'69 3103161628-1210
    12Football Factory 392162132-117
    13LSVV 70 491171329-164

    Poulestanden S.V. Kickers'69 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TAVV 53300166109
    2Lugdunum 23111121204
    3SJC 3310211833
    4S.V. Kickers'69 33012417-131
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Heuzen, MatsTeamspeler
    Hoek, Joshua van denTeamspeler
    Hogervorst, MichielTeamspeler
    Mulder, SjorsTeamspeler
    Möllers, DannyTeamspeler
    Möllers, DioTeamspeler
    Möllers, RoyTeamspeler
    Oomen, ThijsTeamspeler
    Pol, SvenTeamspeler
    Pol, TychoTeamspeler
    Straathof, MikeTeamspeler
    Veen, Thomas vanTeamspeler
    Velzen, Bart vanTeamspeler
    Vianen, DamyTeamspeler
    Voort, Floris van derTeamspeler
    Wolf, Ted van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.