Teamindelingen zijn definitief!
Na vele uurtjes vergaderen over de indeling van alle jeugdspelers zijn we er eindelijk uit, de teamindelingen zijn bekend. Klik op onderstaande link om naar de teamindelingen te gaan.

Definitieve teamindelingen 2018-2019

Hoe worden de teams eigenlijk samengesteld?
Dat is een heel proces, maar voor uw en ons gemak hebben we het op papier gezet.

Teamindelingen, een lastig verhaal…

Heeft u naar aanleiding van de teamindelingen nog een vraag over de indeling die niet terug kwam in de uitleg hierboven, dan bent u natuurlijk van harte welkom om ons een e-mail te sturen: vtz@svkickers69.nl

Tot slot
Uiterlijk 20 juni 2018 moeten wij de teams doorgeven aan de KNVB incl. klasse indeling en thuiswedstrijdtijden. Tegen die tijd willen we ook het trainingsschema definitief maken. De beker begint voor de gehele jeugd naar alle waarschijnlijkheid op 1 september 2018. 10 augustus 2018 maakt de KNVB de bekerindelingen bekend. Eind augustus ook de competitie-indelingen.

Met sportieve groet,

Voetbaltechnische zaken
S.V. Kickers ’69