• Programma van deze week

    Hieronder vindt u het thuisprogramma inclusief veld- en kleedkamerindeling en de aangestelde scheidsrechter voor deze week.

  • Programma doordeweeks (thuis)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeldKl.thuisKl.uitDetails
    20-11-2018Kickers'69 onder 23TAVV onder 2320:00--
  • Programma zaterdag (thuis)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeldKl.thuisKl.uitDetails
    24-11-2018Kickers'69 1 (za)Hazerswoudse Boys 114:30R.S.Q. (Ramon) Heemskerkveld 1--
    24-11-2018S.V. Kickers'69 4BSC '68 914:30R.J. (Robert) van der Zwaanveld 2--
    24-11-2018Kickers'69 JO17-1Rijnsburgse Boys JO17-210:00R. (Roy) Möllersveld 1--
    24-11-2018Kickers'69 JO15-2Woubrugge JO15-212:00veld 1
    24-11-2018Kickers'69 JO11-1Jodan Boys, de JO11-310:30veld 2
    24-11-2018Kickers'69 JO10-1ASC JO10-609:00veld 2
    24-11-2018Kickers'69 MO19-1Ter Leede MO19-112:00J. (Joost) de Hollanderveld 2--
    24-11-2018S.V. Kickers'69 MO17-1SJC MO17-112:00Afgeschermdveld 3--
    24-11-2018Kickers'69 MO13-1FC Oegstgeest MO13-210:00veld 3
    20-11-2018Kickers'69 onder 23TAVV onder 2320:00--
  • Programma zondag (thuis)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeldKl.thuisKl.uit
    25-11-2018Kickers'69 1SJC 411:00veld 1
    25-11-2018Kickers'69 2Nieuwkoop 111:00veld 2
    25-11-2018Kickers'69 VR1ST ROAC MMO Combinatie11:00J.E. (Jan) Mollersveld 3--
    20-11-2018Kickers'69 onder 23TAVV onder 2320:00--
  • Programma van volgende week

    Hieronder vindt u het thuisprogramma inclusief veld- en kleedkamerindeling en de aangestelde scheidsrechter voor volgende week.

  • Programma doordeweeks (thuis)

    Geen informatie

  • Programma zaterdag (thuis)

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdScheidsrechterVeldKl.thuisKl.uit
    01-12-2018Kickers'69 2 (za)ARC 612:00veld 1
    01-12-2018S.V. Kickers'69 3Rijnvogels, fc 714:30veld 1
    01-12-2018S.V. Kickers'69 JO17-2ARC JO17-512:00veld 2
    01-12-2018Kickers'69 JO15-1ARC JO15-410:30veld 1
    01-12-2018Kickers'69 JO13-1Soccer Boys JO13-209:00veld 1
    01-12-2018S.V. Kickers'69 JO11-2Alphia JO11-509:00veld 2
    01-12-2018S.V. Kickers'69 JO11-3WVC JO11-310:30veld 2
    01-12-2018Kickers'69 JO9-1Foreholte JO9-409:00veld 3
    01-12-2018S.V. Kickers'69 JO8-1Ter Leede JO8-309:00veld 2
    01-12-2018Kickers'69 JO8-2GASW JO8-209:00veld 2
    01-12-2018Kickers'69 MO19-1VVSB MO19-212:00veld 3
  • Programma zondag (thuis)

    Geen informatie