Week 42

Er zijn (nog) geen wedstrijden bekend.

Week 43

Maandag 23 Oktober 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
DOSR JO15-2
-
Kickers'69 JO15-1
 
19:30
18:15
Jonkman, J. (Joep)
R

Dinsdag 24 Oktober 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 JO11-1
-
Warmunda, SV JO11-1
 
18:30
-
R. (Roy) Möllers
B
Kickers'69 - 23
-
Nicolaas boys -23
 
20:00
19:00
-
V

Woensdag 25 Oktober 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 JO13-2
-
SJC JO13-5
 
18:30
-
-
B

Zaterdag 28 Oktober 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 1 (zat)
-
Alphen 1
 
14:30
-
-
R
Kickers'69 JO19-1
-
FC Lisse JO19-2
 
14:30
-
-
R
Kickers'69 JO19-2
-
Teylingen JO19-2
 
14:30
-
-
R
Altior JO17-1
-
Kickers'69 JO17-1
 
14:30
13:00
-
R
Kickers'69 JO15-1
-
Alphia JO15-2
 
12:30
-
-
R
Kickers'69 JO15-2
-
ROAC JO15-2
 
10:30
-
-
R
Kickers'69 JO13-1
-
DOSR JO13-2
 
10:30
-
-
R
Kickers'69 JO13-2
-
ARC JO13-8
 
08:45
-
-
R
Kickers'69 JO11-1
-
Floreant JO11-2
 
10:30
-
-
R
Sportlust '46 JO10-7
-
Kickers'69 JO10-1
 
08:30
07:30
-
R
Kickers'69 JO9-1
-
DoCoS JO9-2
 
08:45
-
-
R
Foreholte JO9-5
-
Kickers'69 JO9-2
 
10:00
09:00
-
R
Kickers'69 JO9-3
-
WVC JO9-4
 
08:45
-
-
R
Kickers'69, JO9-4G
-
UDO JO9-8
 
10:30
-
-
R
UDO JO9-4
-
Kickers'69 JO9-5
 
11:30
10:30
-
R
Hillegom sv MO19-1
-
Kickers'69 MO19-1
 
13:00
12:00
-
R
Koudekerk MO15-1
-
Kickers'69 MO15-1
 
10:00
09:00
-
R
Katwijk MO13-2
-
Kickers'69 MO13-1
 
08:30
07:30
-
R

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Roel Hillemans

Middag: Jan van der Voort

Bardienst

Ochtend: Monique den Hartog en Carla v.d. Wolf

Middag: K1 Jaimy van Dijk, Tijs v.d. Hoorn, Ron Mollers, Jim van Vliet

Zondag 29 Oktober 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Kickers'69 1
-
RKDES 1
 
14:00
-
J. (Joop) de Wit (Joop)
R
Kickers'69 2
-
Rijnland 2
 
11:00
-
C. (Cornelis) Beij
R
Kickers'69 3
-
MMO 2
 
10:00
-
-
R
Kickers'69 4
-
Altior 5
 
10:00
-
-
R
Kickers'69 VR1
-
Full Speed VR1
 
12:30
-
-
R

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Laura Mollers

Middag: Laura Mollers

Bardienst

Ochtend: Zat. 2, Marco Streng

Middag: John van Tol, Jan v.d. Hoek, Ruud Turk, VR1

Week 44

Zaterdag 4 November 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Sportlust '46 8
-
Kickers'69 1 (zat)
 
14:45
13:15
-
R
SJC 2
-
Kickers'69 2 (zat)
 
14:45
13:15
Smit, C. (Chiel)
R
Ter Leede JO19-2
-
Kickers'69 JO19-1
 
14:30
13:00
-
R
RCL JO19-4
-
Kickers'69 JO19-2
 
15:30
14:00
-
R
Kickers'69 JO17-1
-
SJC JO17-2
 
12:30
-
-
R
ARC JO15-4
-
Kickers'69 JO15-1
 
08:30
07:15
-
R
DOSR JO15-4
-
Kickers'69 JO15-2
 
10:45
09:30
-
R
FC Lisse JO13-5
-
Kickers'69 JO13-1
 
08:45
07:45
-
R
Woubrugge JO13-3
-
Kickers'69 JO13-2
 
08:30
07:30
-
R
SJZ JO11-2
-
Kickers'69 JO11-1
 
08:45
07:45
-
R
Kickers'69 JO10-1
-
Aarlanderveen JO10-1
 
10:30
-
-
R
Valken'68 JO9-2
-
Kickers'69 JO9-1
 
10:00
09:00
-
R
Kickers'69 JO9-2
-
UDO JO9-5
 
08:45
-
-
R
Nicolaas Boys JO9-2
-
Kickers'69 JO9-3
 
10:30
09:30
-
R
Warmunda, sv JO9-3
-
Kickers'69, JO9-4G
 
12:00
11:00
-
R
Kickers'69 JO9-5
-
Voorschoten`97 JO9-8
 
08:30
-
-
R
Kickers'69 MO19-1
-
Ter Leede MO19-1
 
14:30
-
-
R
Kickers'69 MO15-1
-
DoCoS MO15-1
 
12:30
-
-
R
Kickers'69 MO13-1
-
Voorschoten'97 MO13-2
 
10:30
-
-
R

Barschema

Commissaris van ontvangst

Ochtend: Jolanda van Dijk

Bardienst

Ochtend: Claudia Baars, Irene van Smoorenburg

Middag: K2 Ted v.d. Wolf, Thijs Oomen, Bart

Zondag 5 November 2017

Wedstrijdprogramma

Wedstrijd
 
Aanvang
Vertrek
Scheidsrechter
Type
Opmerking
Stompwijk 1
-
Kickers'69 1
 
14:00
12:30
-
R
KDO 5
-
Kickers'69 3
 
11:30
10:30
-
R
RVC '33 5
-
Kickers'69 4
 
14:00
13:00
-
R
DUNO VR2
-
Kickers'69 VR1
 
11:30
10:30
-
R

Niet genoemde teams zijn deze week vrij.

 

Competitie type legenda

B - Beker
R - Regulier
N - Nacompetitie
V - Vriendschappelijke / Oefenwedstrijden