• Trainingstijden

  • Het trainingsschema van seizoen 2020/'21.

    Voor het gebruik van het kunstgras heeft de vereniging gedragsregels opgesteld.

     
    Team Trainers Training 1   Training 2   Opm.
    ZAT1 Erwin van der Zee
    Peter van der Zwaan
    Dinsdag 19:45 - 21:15 Donderdag 19:45 - 21:152 *
    ZAT2 Dennis Bos
    Ceasar Aimeida Dias
    Dinsdag 19:45 - 21:15 Donderdag 19:45 - 21:15 *
    Keepers
    selectie
    Bert van Wijk     Donderdag 19:45 - 21:15  
    JO19-1 Kees de Roode
    Jos Braakman
    Maandag 20:15 - 21:30 Woensdag 20:15 - 21:30  
    JO17-1 Kees de Roode Maandag 19:00 - 20:00 Woensdag 19:00 - 20:00  
    JO15-1 David Rietdijk Dinsdag 18:30 - 19:30 Donderdag 18:30 - 19:30  
    JO14-1 Freddy van der Brugge
    Ruud Wesselius
    Maandag 19:00 - 20:00 Woensdag 19:00 - 20:00  
    JO12-1 Niels Eekelschot
    Jelmar Loos
    Maandag 18:00 - 19:00 Woensdag 18:00 - 19:00  
    JO12-2 Collin Hoogeboom Vacant Maandag 18:00 - 19:00 Woensdag 18:00 - 19:00  
    JO11-1 Evert v/d Vecht Maandag 18:00 - 19:00 Woensdag 18:00 - 19:00  
    JO10-1 Martijn Kulk
    Vacant
    Dinsdag 18:00 - 19:00 Donderdag 18:00 - 19:00 Veld 3
    JO09-1 Marcel van Haasteren
    Hage Jan Kroon
    Maandag 17:00 - 18:00 Donderdag 17:00 - 18:00  
    JO09-2 Arno van Wittmarschen
    Peter Meijer
    Maandag 17:00 - 18:00 Woensdag 17:00 - 18:00  
    JO08-1 Daan vd Sar
    Jasper Eekelschot
    Maandag 18:00 - 19:00 Woensdag 17:00 - 18:00  
    JO08-2 Chris Pel
    Danny Merx
        Woensdag 17:00 - 18:00  
    JO07-1
    Kabouters
    Richard v/d Meer
    Susan Eekelschot
    Zaterdag 09:00 - 10:00      
    VR1 Melany Baay Dinsdag 18:30 - 19:30 Donderdag 18:30 - 19:30  
    MO17-1 Ferry Vonk Dinsdag 19:00 - 20:00 Donderdag 19:00 - 20:00 Veld 3
    MO15-1 Carl Lemmers/ vacant Maandag 17:00 - 18:00 Donderdag 19:00 - 20:00 Veld 3
    MO11-1 Omar Morgenson Dinsdag 18:00 - 19:00 Donderdag 18:00 - 19:00 Veld 3
    Keepers VR1, JO19, JO17, M017, JO15, JO14 Dani Brussen Woensdag 19:00 - 20:00     Veld 3
    Keepers
    JO12 en jonger
    Vacant          


    *= selectie bepaald zelf het veld (kunstgras of lavaveld) afhankelijk van de gewenste wedstrijdvoorbereiding. De andere teams wijken uit.