• Trainingstijden

  • Maandag (onder begeleiding van trainingscoördinator)
    Team/Keepers Tijd Trainer(s)
    JO9-1 17:00 - 18:00 Marcel van Haasteren / Niels Verhaar
    JO9-2G 17:00 - 18:00 Annemarie Verhaar / Judith van de Jagt
    JO9-3 (onder voorbehoud) 17:00 - 18:00 VACANT
    JO11-2 17:00 - 18:00 Peter Boere
    JO11-3 17:00 - 18:00 Niels Ekelschot
    JO11-1 18:00 - 19:00 Mario Pecht
    JO13-1 18:00 - 19:00 Freddy van de Brugge / David Rietdijk
    JO12-1M 18:00 - 19:00 Mel Baay
    JO15-2 (onder voorbehoud) 18:00 - 19:00 VACANT
    JO15-1 18:45 - 20:00 Hans Oudshoorn
    JO17-2 19:00 - 20:00 Jos Braakman
    MO17-1 19:00 - 20:00 Robert van der Zwaan
    Dinsdag
    Team/Keepers Tijd Trainer(s)
    MO19-1 17:30 - 18:30 Peter Gosen / Mel Baay
    JO17-1 18:30 - 19:45 Rob Bakker
    JO19-1 18:30 - 19:45 Peter Gosen
    Selectie 19:45 - 21:15 Erwin van der Zee / Rob Bakker
    Woensdag
    Team/Keepers Tijd Trainer(s)
    JO8-1 17:00 - 18:00 Ruud Wesselius
    JO9-1 17:00 - 18:00 Marcel van Haasteren / Niels Verhaar
    JO9-2G 17:00 - 18:00 Annemarie Verhaar / Judith van de Jagt
    JO9-3 17:00 - 18:00 Collin Hogeboom / Peter Meijer
    JO11-1 18:00 - 19:00 Ruud Wesselius
    JO11-2 18:00 - 19:00 Feiko Abma
    JO15-1 18:45 - 20:00 Hans Oudshoorn
    JO15-2 19:00 - 20:00 Jelmar Loos
    MO17-1 19:00 - 20:00 Robert van der Zwaan
    Overige senioren 20:00 - 21:00 Willem de Hollander
    Donderdag
    Team/Keepers Tijd Trainer(s)
    JO13-1 16:45 - 17:45 Freddy van de Brugge / David Rietdijk
    JO8-2G (onder voorbehoud) 16:45 - 17:45 Ryan Nieberg / Adriaan Roos
    JO11-3 17:00 - 18:00 Niels Ekelschot
    JO17-1 (onder voorbehoud) 17:30 - 18:30 Rob Bakker
    MO19 17:30  - 18:30 Peter Gosen / Mel Baay
    JO19-1 18:30 - 19:30 Peter Gosen
    JO15-1 18:30 - 19:45 Hans Oudshoorn
    Selectie 19:45 - 21:15 Erwin van de Zee/ Rob Bakker
    Vrijdag
    Team/Keepers Tijd Trainer(s)
    Zaterdag
    Team/Keepers Tijd Trainer(s)
    Kabouters 9:30 - 10:15 Denise Hogeboom / Daan van der Sar