• Hierbij volgen de voorlopige (jeugd) teamindelingen voor het seizoen 2019-2020. De indelingen zijn met veel zorg en overleg samengesteld door Voetbaltechnische Zaken (VTZ) en de betrokken leiders/trainers. Heeft u vragen over de indeling of sta jij (of je kind) niet in de lijst, neem dan a.u.b. even contact op met VTZ via vtz@svkickers69.nl. Gelieve geen individuele leden te bellen of te whatsappen. Wij zullen als commissie jouw e-mail zo snel mogelijk in behandeling nemen.

    De indelingen van leiders, trainers en het nieuwe trainingsschema worden op een later moment gedeeld. Wij danken iedereen voor zijn/haar geduld.

    Update [03-07-2019]: Naar aanleiding van de publicatie van de voorlopige indelingen hebben wij een aantal op- en aanmerkingen ontvangen. Na nogmaals kritisch naar de indeling te hebben gekeken zien wij mogelijkheden tot verandering bij onze jongste jeugd waardoor wij verwachten dat iedereen zich meer op z'n plaats voelt. Dit zal op korte termijn met de betrokken leiders en trainers worden besproken en zal mogelijk leiden tot wijzigingen in de voorlopige indelingen.

    Update [10-07-2019]: Naar aanleiding van de bijeenkomst van zaterdag 6 juli jl. belegd door VTZ met de betrokken leiders en trainers zijn er een aantal wijzigingen doorgevoerd in de voorlopige teamindelingen m.b.t. de JO8 t/m de JO13. De 'nieuwe' indeling vind je onderstaand. 

    JO19-1

    David Rietdijk
    Bas Straathof
    Bas Vreeburg
    Carlos Gérard
    Thomas Rook
    Bart Straathof
    Chendo van der Weijden 
    Timo Zaal
    Kaj Heuzen
    Peter Hup
    Guy van Boxmeer
    Krijn Kea
    Adriaan Roos
    Luc van der Linden

     

    JO17-1

    Ryan Nieberg
    Yoru Haring
    Sten van Wijk
    Ritchie van den Hoek
    Senne Klomp
    Jarno Braakman
    Jasper den Heijer
    Luc Roos
    Martijn Kempenaar
    Hannes Bakker
    Hessel den Hoed
    Milan Otgaar
    Kevin Eekelschot
    Rob Blaazer

     

    JO16-1

    Thomas Blom
    Giel Mooren
    Teun van Dijk
    Beer Koster
    Yoep Kippers
    Rowdy Mollers
    Jens Eekelschot
    Liam Hillemans
    Lex Oudshoorn
    Rayvano van Tol
    Nick Schulz
    Mitch Möllers
    Djio Bartels
    Fedde van der Brugge

     

    JO15-1

    Thijmen Verdaasdonk
    Jay van der Weijden 
    Per Lodewijk
    Daan Aarts
    Yoram de Graaf 
    Finn van Herk
    Tijn Massee
    Toine Visser
    Bas van Kessel
    Silvester Beuk
    Roel Oudshoorn
    Delano Pecht
    Sep Reeb 
    Fygo Haring
    Ruben Mollers
    Joost Lemmers
    Ties van Bruggen 

     

    JO13-1

    Bas Roos
    Xander Rietdijk
    Kai Hoogervorst
    Siem van Smoorenburg
    Sijbe vd Brugge
    Daniël vd Pouw Kraan
    Ruben Snijders
    Romano van Rootselaar
    Jop Massee
    Sepp Wesselius
    Luuk Dijkgraaf
    Rafi van Herk
    Dylan vd Weijden
    Rens van de Veen

     

    JO12-1

    Jelmer Westra
    Matthijs van Amelrooij
    Sam van de Velde
    Naud Visser
    Mik Massee
    Jorg Mollers
    Milan Aniba
    Björn Mens -Gosen
    Maas Eekelschot
    Kebron Madhani
    Kevin Schulz

     

    JO11-1 

    Finn Mens- Gosen
    David van der Weijden
    Steijn Vos
    Tim Loos
    Elvis Pecht
    Hubert Slyzak
    Kuba Stankiewiz
    Milan van Wittmarschen
    Sepp van Haasteren
    Jonas Abma

     

    JO10-1

    Jari Möllers
    Diego Bindervoet
    Koen Hoogenboom
    Rens Vink
    Tijn Meijer
    Keano Vernooij
    Ean Hogervorst
    Thijmen vd Pouw Kraan

     

    JO09-1

    Nick van Muijden
    Mick Zijlstra
    Stan Mollers
    Brandon van Eijk
    Hyab Ahferom Arefayne
    Valentijn van Avezaath
    Cas van der Weijden
    Mats Kroon

     

    JO08-1 

    Jack Dijkgraaf
    Benjamin Kulk
    Matthijs Verhaar
    Loek van Smoorenburg
    Guus Hoogeboom
    Dex van Haasteren
    Teun van der Sar

     

    JO08-2 

    Thijmen ten Brink
    Nardos Kifle Gebrebanos
    Lars Meijer
    Thijs van Diggele
    Vince Thakoer
    Tibbe Abma
    Matthew Zevenhoven

     

    JO08-3 

    Guus Loos
    Tycho Vernooij
    Enzo
    Wessel Broere
    Sylvia Hildebrand
    Zoë van Wittmarschen
    Deen Eekelschot
    Fenne de Jong

     

    VR1 (zat) 

    Sanne Bartels
    Lieke Mooren
    Eline Visser
    Lois de Graaf
    Anne van Leijden
    Beau Alderden
    Romy Mulder
    Floor Overdevest
    Nova Mae van Wijk
    Merel Vergeer
    Claudia Mens-Gosen
    Laura Broekhuizen
    Kirsten van der Veen
    Roos van der Zwaan
    Serana van der Zwaan 
    Sofie Mulder
    Lindy Nieberg
    Michelle Boting

    NB. sommige meiden zullen roulerend meespelen met een lager meisjes elftal.

     

    MO17-1

    Kyke van der Brugge
    Sam Lodewijk
    Lauren Mollers
    Lana van Haaster
    Isabel Gérard
    Renee Zaal
    Carléne van der Hoorn
    Ilona Straathof
    Lisa Wittmarschen
    Emma van der Zwaan
    Floor Golsteijn
    Jerlyn van den Hoek
    Maud van Haaster
    Debbie van der Zee
    Julia van der Zwaan 

    NB. sommige meiden zullen roulerend meespelen met een lager meisjes elftal.

     

    MO15-1

    Maxime van der Veen 
    Latisha Balder
    Mijrthe van der Weijden
    Kirsten Koning
    Eke van Klink
    Britt van Muijden
    Donna Mooren
    July Uittenbogaard
    Charley Vernooij
    Anna Golsteijn

     

    MO11-1

    Noortje Lemmers
    Jill den Dekker
    Jasmijn Rietdijk
    Saskia van der Jagt
    Lisa van der Jagt
    Lis Verhaar
    Dewi Vonk
    Solene Florin

     

    MO11-2

    Quinty van Schagen
    Daphne Snoek 
    Julia Moerland
    Lisanne van der Velde
    Nikki van Klink
    Eline van der Velde
    Lieke van Kessel
    Britt Vernooij