• De Week van de Scheidsrechter is van 5 tot en met 13 oktober 2019

    De scheidsrechters zijn van groot belang voor het voetbal. Of het nu een voetbalvader is die als spelbegeleider bij de pupillen staat, een verenigingsscheidsrechter of een KNVB official. Zij maken mede mogelijk dat jij elke week van je sport kan genieten.

    Wij willen jou daarom vragen om deze week even stil te staan bij jouw eigen handelen in het veld en richting de arbitrage. Doe je dat altijd wel op een gepaste en respectvolle manier? Je hebt namelijk altijd te maken met goedwillende vrijwilligers die hun uiterste best doen om jouw wedstrijd in goede banen te leiden. Geef ze dan ook altijd het respect dat ze verdienen tijdens de wedstrijd en vergeet de scheidsrechter na de wedstrijd zeker niet de hand te schudden en te bedanken!

    Via jouw leider/trainer zullen we namens S.V. Kickers '69 tijdens deze week ook wat extra's doen voor alle scheidsrechters, of je nu uit of thuis voetbalt. Wij zullen de leiders/trainers hierover persoonlijk informeren om de verassing nog niet te verklappen.

    Wij wensen iedereen een fijne en sportieve Week van de Scheidsrechter!